Co je to Wallbox a jak přesně funguje?

Až 50 % všech nákladů na pořízení a instalaci Wallboxu od innogy se hradí z dotačního programu Zelená úsporám. Navíc kombinační bonus s FVE od innogy 10 000 Kč.

WallBox Pulsar Plus je inteligentní systém nabíjení elektrických vozidel a plug-in hybridů, jenž se připojuje k platformě myWallbox pro správu nabíjecího zařízení pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth.

Pulsar Plus je kompaktní a nabízí nejpokročilejší technologii, jež poskytuje maximální výkon při nabíjení. Pulsar Plus se snadno přizpůsobí jakékoliv instalaci, v soukromých garážích nebo společném parkování.

Aplikace Wallbox spravujte všechna nastavení zařízení z mobilního telefonu nebo tabletu pomocí aplikace. Aplikace k chytrým hodinkám poskytuje maximální komfort užívání Wallboxu. Ukazuje například notifikace o ukončení nabíjení. Nabíjení tak můžete kontrolovat odkudkoliv.

Portál myWallbox je cloudová platforma (myWallbox), jež umožňuje konfiguraci, sledování a vzdálenou správu nabíječky prostřednictvím mobilních aplikací nebo webového portálu. Je vhodný pro soukromé a podnikatelské použití.

 

Zpět na časté dotazy